logo

Zajęcia pozalekcyjne rok szkolny 2017/2018

L.p Rodzaj zajęć Termin Prowadzący Sala
1. Język niemiecki
kl.I
Środa
godz. 15.50- 16.35
p. Grażyna Erenc - Grygoruk 33
2. Język niemiecki (kontynuacja)
kl.III
Środa
godz.13.20-14.05
p. Ewa Szpakowska 56
3. Język niemiecki
kl.IV
Poniedziałek
godz.15.50-16.35
p. Grażyna Erenc - Grygoruk 33
4. Język niemiecki - konsultacje kl. VII
Wtorek
godz. 15.00-15.40
p. Małgorzata Krajewska - Struzikowska 44
5. Język niemiecki - konsultacje kl.VII
Czwartek
godz. 8.55-9.40
p. Małgorzata Krajewska - Struzikowska 44
6. Język angielski
kl. IV-VII
Piątek /co dwa tyg./
godz. 14.05- 14.55
p. Anna Złotopolska - Pirczewska 52
7. Język angielski
kl. VI
Piątek
godz. 13.20-14.05
p. Łucja Dolata - Łajdecka 55
8. Język angielski
kl. III
Czwartek
godz. 13.10-13.50
p. Małgorzata Lachowska 52
9. Język angielski
Wtorek
godz. 10.15-11.00
p. Stanisław Ackiewicz 46
10. Zajęcia matematyczne
kl. IV
Wtorek
godz. 13.20-13.55
p. Katarzyna Wiśniewska 62
11. Zajęcia matematyczne
kl.IV
Czwartek
godz. 7.30-8.15
p. Katarzyna Wiśniewska 55
12. Zajęcia matematyczne
kl.IV
Środa
godz. 12.15-13.05
p. Magdalena Michalak 50
13. Zajęcia matematyczne
kl.V
Środa
godz. 13.20-14.05
p. Magdalena Michalak 50
14. Zajęcia matematyczne
kl. VI
Czwartek
godz. 15.00-15.45
p. Justyna Wierzbicka 57
15. Zajęcia matematyczne
kl.VII
czwartek
godz. 14.10-14.55
p. Izabela Kostkiewicz 45
16. Zajęcia matematyczne
kl.III
Wtorek
godz. 15.50-16.35
p. Urszula Zwolankiewicz 34
17. Zajęcia z chemii
kl.VII
Poniedziałek
godz. 14.10-14.55
p. Edyta Gruszczyńska 62
18. Zajęcia z chemii
kl.VII
Poniedziałek
godz. 15.00-15.45
p. Edyta Gruszczyńska 62
19. Zajęcia z biologii
kl.VII
Czwartek
godz. 14.10-14.55
p. Lucyna Hnat 61
20. Zajęcia z przyrody
kl.IV
Poniedziałek
godz. 13.00-14.00
p. Lidia Dykier 46
21. Zajęcia z geografii
kl.VII
Wtorek
godz. 16.35-17.10
p. Dorota Laskowska 50
22. Zajęcia z historii
kl. VI-VII
Środa
godz. 14.05-14.55
p. Beata Brzęcka - Dąbrowska 43
23. Zajęcia z historii
kl.IV-VII
Poniedziałek
godz. 14.10-14.55
p. Magdalena Palus 50
24. Zajęcia humanistyczne
kl.IV-VII
Czwartek
godz. 15.50-16.35
p. Małgorzata Ścibior 60
25. Zajęcia mitologiczne
kl. I-III
Czwartek
godz. 10.15-11.00
p. Magdalena Rumińska 9
26. Zajęcia teatralne
kl.IV-VII
Środa
godz. 13.20-14.05
p. Anna Wojan 60
27. Zajęcia teatralne
kl.IV-VI
Czwartek
godz. 13.20-14.05
p. Teresa Popow 52
28. Zajęcia religijno - artystyczne
kl.IV-VII
Wtorek
godz. 13.20-14.05
p. Agnieszka Nalepa 9
29. Szkolne Koło Wolontariatu
kl.VII
Poniedziałek
godz. 14.10-14.45
p. Edyta Gruszczyńska, Aneta Chrapek 62
30. Zajęcia wokalne
kl.IV
Wtorek
godz. 12.15-14.00
p. Lidia Dykier 61
31. Chór
kl.IV-VII
Piątek
godz. 13.20-14.05
p. Izabela Markiewicz 55
32. Zajęcia plastyczne
/co drugi tydz./
kl. II
Środa
godz. 15.50 - 16.35
p. Katarzyna Piłat 34
33. Zajęcia plastyczne
/co drugi tydz./
kl. II
Środa
godz. 7.30-8.15
p. Iwona Wojcieloń 53
34. Zajęcia plastyczne
kl. IV-VII
Piątek
godz. 14.10-14.55
p. Halina Mysona 22
35. Rękodzieło
kl. IV-VII
Czwartek
godz. 13.20-14.05
p. Krystyna Krakowiak 27
36. SKS lekkoatletyka
kl.IV-VII
Poniedziałek
godz. 15.50-16.35
p. Barbara Kalska sala gimnastyczna
37. Gry i zabawy ruchowe
kl.I-III
Wtorek
godz. 16.35-17.20
p. Julita Kurkowska sala gimnastyczna
38. Piłka nożna dziewcząt
kl.IV-VII
Środa
godz. 16.30-17.15
p. Krystyna Krakowiak sala gimnastyczna
39. Piłka nożna
Kl. IV
Czwartek
godz. 16.35-18.05
p. Jacek Barylski sala gimnastyczna
40. Zajęcia komputerowe
kl.V-VI
Piątek
godz. 14.10-14.55
p. Piotr Dobrzyński 58
41. Zajęcia komputerowe - konsultacje
kl. IV-VI

Poniedziałek
godz. 15.50-16.20
p. Małgorzata Nizińska-Bałabuszka 58
42. Zajęcia wokalne
kl.I-III
Środa
godz. 15.50-16.35
p. Wioletta Sachajska 35