logo
Jeste?? w:  Strona główna ???? Świetlica ???? 2014/2015

ROK SZKOLNY 2014/2015

Ogólnopolski konkurs dla dzieci pt. "Najpiękniejszy talerz karpiowy"

Miło nam poinformować, że Kinga Ceniak /2d/ zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym na "Najpiękniejszy talerz karpiowy". Konkurs plastyczny zorganizowany był w dwóch kategoriach: uczniowie klas 0 – III oraz uczniowie klas IV-VI. Na konkurs wpłynęły łącznie 453 prace plastyczne. W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac i walory artystyczne. Główną nagrodą dla naszej laureatki jest rower. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

talerz15r1
talerz15r2
talerz15r3
talerz15r4
talerz15r5
linia_pozioma

"Morskie opowieści"

09.06.2015 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego "Morskie opowieści", którego organizatorami byli wychowawcy świetlicy. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, a ich opiekunowie podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu. Obejrzeli program artystyczny, w skład którego weszły przedstawienia "Morskie opowieści" i "Przemądrzały skrzat" oraz piosenki o tematyce morskiej. Na scenie gościli marynarze, piraci, syreny oraz przemądrzałe skrzaty. Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy wspaniałych wakacji!

mmorskie15r1
mmorskie15r2
mmorskie15r3
mmorskie15r4
mmorskie15r5
mmorskie15r6
mmorskie15r7
mmorskie15r8
linia_pozioma

XIV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Inicjatorem akcji jest fundacja Cała Polska Czyta Dzieciom. Podczas zajęć w świetlicy czytaliśmy wiersze Juliana Tuwima. Niektóre z nich znamy już na pamięć!

czytam15r1
czytam15r2
linia_pozioma

"Maraton Makulaturowy - zamieniamy papier na leki”

Dobiegł już końca tegoroczny konkurs "Maraton Makulaturowy - zamieniamy papier na leki”. Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać 590 kg makulatury i zajęliśmy 17 miejsce w konkursie zorganizowanym przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i firmę Remondis Szczecin. Zebraną makulaturę przez cały rok zamieniano na leki i artykuły higieniczne dla Przychodni TOZ, dzięki którym każdego dnia niesiono pomoc potrzebującym zwierzętom. Kolejna edycja konkursu i ogromne zaangażowanie uczestników pokazuje, że jesteśmy bardzo wrażliwi na los zwierząt i kwestie związane z ochroną środowiska. Przebieg akcji i wyniki konkursu znajdują się na stronie internetowej TOZ w Szczecinie. Bardzo dziękujemy za współpracę!

makulatura15r1
makulatura15r2
linia_pozioma

Twórczość Jana Brzechwy

W maju, w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", odbyły się w świetlicy zajęcia poświęcone twórczości Jana Brzechwy.Dzieci poznały najpiękniejsze utwory poety, a do wybranych wierszy wykonały ilustracje, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Ilustracja do wierszy Jana Brzechwy", zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Życzymy sukcesów!

brzechwa15r1
brzechwa15r2
brzechwa15r3
brzechwa15r4
brzechwa15r5
linia_pozioma

"Proszę Państwa, oto miś"

W maju najmłodsza grupa dzieci korzystających ze świetlicy wzięła udział w miejskim konkursie plastycznym "Proszę Państwa, oto miś", zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Szczecinie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu ilustracji do ulubionego wiersza o misiu. Podsumowanie konkursu, połączone z wystawą prac, odbędzie się w Pałacu Młodzieży podczas uroczystości z okazji Dnia Dziecka. Życzymy miłej zabawy!

otomis15r1
otomis15r2
otomis15r3
otomis15r4
otomis15r5
linia_pozioma

"ZWYCZAJE I OBRZĘDY W TAŃCU, PIOSENCE, PRZYŚPIEWCE"

28.05.2015 roku w SPnr12 w Szczecinie odbył się międzyszkolny konkurs "Zwyczaje i obrzędy w tańcu, piosence, przyśpiewce". Naszą świetlicę reprezentowała Julia Taterczyńska kl.2d. Zaśpiewała piosenkę pt:"Kwiecień plecień" i zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!

zwyczaje15r1
linia_pozioma

XII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRZYKÓW SZKOLNYCH

27.05.2015 roku odbył się w KLUBIE SKOLWIN XII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRZYKÓW SZKOLNYCH.Nasza świetlica pojechała na przegląd z przedstawieniem "O przemądrzałym skrzacie". Skrzatem mądralą była: Kornelia Łabanowicz 3b, skrzatem ogrodnikiem: Gabrysia Stańczyk 1c, skrzatem kucharzem: Martyna Woźniak 3b, a skrzatem medykiem: Natalia Górniak 3b. Przegląd nie miał charakteru konkursu, stąd wszystkie grupy otrzymały równorzędne nagrody . Gratulujemy!

przeglad15r1
przeglad15r2
przeglad15r3
przeglad15r4
linia_pozioma

"Podwodny świat"

05.05.2015 roku w SP 42 w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego "Podwodny świat". Naszą świetlicę reprezentowała Łucja Hryncewicz z klasy 2d, której praca zajęła 2 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

woda15r1
woda15r2
woda15r3
woda15r4
woda15r5
linia_pozioma

"Pocztówka ze Szczecina"

W maju podczas zajęć w świetlicy dzieci poznawały historię i zabytki Szczecina. W oparciu o zdobytą wiedzę i własne obserwacje projektowały "Pocztówki ze Szczecina", które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym, zorganizowanym przez SP 7 w Szczecinie. III miejsce w konkursie zajęła pocztówka Zosi Szuby (1d), a wyróżnienie otrzymała Natalia Hilarczyńska (3a). Gratulujemy!

pocztowka15r1
pocztowka15r2
pocztowka15r3
pocztowka15r4
pocztowka15r5
linia_pozioma

XVI KONKURS PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ I SZANTOWEJ

25.04.2015r. w ZS nr1 odbył się XVI KONKURS PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ I SZANTOWEJ "ZDROJE 2015". Każdy z uczestników śpiewał dwie piosenki. Julia Taterczyńska /2d/ zajęła drugie miejsce śpiewając: "Hej żeglujże żeglarzu..." i "Hej , ho żagle staw...". Gratulujemy!

szanty15r1
szanty15r2
szanty15r3
szanty15r4
linia_pozioma

"LEGENDY TORUŃSKIE"

W SP nr 12 odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu czytelniczo -plastycznego "Legenda w słowie i kredce zamknięta". Praca plastyczna do legendy " O tym, jak anioł znalazł się w herbie Torunia" wykonana przez Oliwię Hamrol (3b) zajęła I miejsce w kategorii klas trzecich. Gratulujemy!

legendy15r1
legendy15r2
legendy15r3
legendy15r4
linia_pozioma

XIV PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI POLSKIEJ

24.04.2015r. w ZS nr10 odbył się PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI POLSKIEJ. Uczestnicy mieli przygotować piosenkę ludową, patriotyczną lub piosenkę o charakterze rozrywkowym. Naszą szkołę reprezentowała Julia Taterczyńska /2d/. Julia zaśpiewała piosenkę ludową pt. "Hej żeglujże żeglarzu...". Swoim głosem oczarowała jury. Otrzymała statuetkę pierwszego stopnia "Złoty mikrofon". Gratulujemy!

piesn15r1
piesn15r2
linia_pozioma

"OD BULLERBYN DO SMALANDII"

23.04.2015 roku odbyło się w naszej świetlicy uroczyste podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego
"OD BULLERBYN DO SMALANDII", zorganizowanego przez wychowawców świetlicy z okazji DNI SKANDYNAWSKICH. Zaproszeni uczniowie i nauczyciele oglądali występy artystyczne dzieci ze świetlicy, które zaprezentowały wiersze i piosenki związane ze Skandynawią. Gościnnie w przedstawieniu "Zabawa w Wikingów" wystąpili uczniowie z klasy 1b. Uroczystość prowadziła Pippi Langstrump. Dziękujemy za wspólną zabawę.

bullerbyn15r1
bullerbyn15r2
bullerbyn15r3
bullerbyn15r4
bullerbyn15r5
linia_pozioma

Na pokładzie z Wikingami...

W ramach obchodów "Dni skandynawskich" dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w miejskim konkursie plastycznym "Na pokładzie z Wikingami - projektujemy statki władcom oceanów",zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką plastyczną łodzi Wikingów, która pomoże skandynawskim wojownikom zabłysnąć na oceanach. Wyróżnienie w konkursie otrzymała praca Agaty Wiśniewskiej z klasy 2c. Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród odbyło się 17.04.2015 roku w 54 Filii MBP ProMedia przy ul.Wojska Polskiego 2. Wyniki konkursu zamieszczone zostały na stronie internetowej MBP w Szczecinie.

swietlicawiking1
swietlicawiking2
swietlicawiking3
swietlicawiking4
swietlicawiking5
linia_pozioma

"Literatura skandynawska - lubię, czytam, polecam "

Z okazji "Dni skandynawskich" wychowawcy świetlicy przeprowadzili cykl zajęć, przybliżających dzieciom literaturę i kulturę krajów skandynawskich. Dzieci poznały przygody rudowłosej Pippi oraz rodzinę i przyjaciół sympatycznych Muminków. Do wybranych utworów wykonały prace plastyczne, które wzięły udział w miejskim konkursie plastyczno - czytelniczym "Literatura skandynawska - lubię, czytam, polecam", zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie. Wyróżnienie w konkursie otrzymał Antoni Zawol z klasy 2c za portret Małej Mi. Otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbyło się 16.04.2015 roku w filii bibliotecznej nr 4, mieszczącej się przy ul. Barnima 25. Wyniki konkursu i zdjęcia nagrodzonych prac zamieszczone zostały na stronie internetowej MBP w Szczecinie.

swietlicaskand1
swietlicaskand2
swietlicaskand3
swietlicaskand4
linia_pozioma

„LEGENDA W SŁOWIE I KREDCE ZAMKNIĘTA”

Podczas zajęć w świetlicy dzieci czytały legendy o Toruniu. Do wybranej przez siebie legendy wykonały prace plastyczne, które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 12

swietlicalegenda1
swietlicalegenda2
swietlicalegenda3
swietlicalegenda4
swietlicalegenda5
linia_pozioma

Wielkanocne inspiracje...

W marcu tematyką zajęć świetlicowych były zbliżające się święta wielkanocne i związane z nimi zwyczaje i obrzędy. Dzieci poznawały sposoby ozdabiania jajek, projektowały i wykonywały kartki i stroiki świąteczne. Wykonane w świetlicy prace wzięły udział w wielkanocnych konkursach plastycznych. A teraz czas na odpoczynek i zabawy z zajączkiem. Wesołych Świąt!!!

swietlicajajo15r1
swietlicajajo15r2
swietlicajajo15r3
swietlicajajo15r4
swietlicajajo15r5
swietlicajajo15r7
swietlicajajo15r8
linia_pozioma

Czekamy na wiosnę...

W marcu, w oczekiwaniu na nadejście wiosny, dzieci uczyły się w świetlicy piosenek i wierszy o wiośnie oraz wykonywały wiosenne prace plastyczne, którymi udekorowały świetlicę podczas Dnia Otwartego Szkoły.

swietlicawiosna15r1
swietlicawiosna15r2
swietlicawiosna15r3
swietlicawiosna15r4
swietlicawiosna15r5
linia_pozioma

"W baśniowej krainie Andersena "

Podczas zajęć w świetlicy dzieci mały możliwość zapoznania się z wybranymi baśniami H.Ch.Andersena. Do ulubionych baśni wykonały prace plastyczne, które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym, zorganizowanym przez SP 42 w Szczecinie. Ilustracja do baśni "Calineczka", wykonana przez Olgierda Uchniewskiego z klasy 3a, zajęła 3 miejsce. Dyplom i nagrodę Olgierd odebrał z rąk Prezydenta Miasta Szczecin Pana Piotra Krzystka.

swietlicaandersen15r1
swietlicaandersen15r2
swietlicaandersen15r3
swietlicaandersen15r4
linia_pozioma

"Karpiowanie 2015"

W marcu dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu związanego z przygodami Pana Karpia. Tym razem motywem przewodnim konkursu było hasło "Jedząc karpie, chronisz przyrodę". Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, która pokazuje walory kulinarne ryb, estetykę i pomysłowość potraw lub piękno wodnej przyrody. Wyróżnienie w konkursie otrzymała praca Zosi Szuby /1d/ przedstawiająca życie w stawie. Wyniki konkursu i zdjęcia nagrodzonych prac zamieszczone zostały na stronie Towarzystwa Promocji Ryb "Pan Karp" - www.pankarp.pl http://pankarp.pl/akt2011_33

swietlicakarpiowanie15r1
swietlicakarpiowanie15r2
swietlicakarpiowanie15r3
swietlicakarpiowanie15r4
swietlicakarpiowanie15r5
linia_pozioma

"Walentynki"

W lutym odbyły się w świetlicy zajęcia związane z Walentynkami. Dzieci przygotowały kartki i drobne upominki dla swoich najbliższych, redagowały życzenia walentynkowe oraz wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Kartka walentynkowa" zorganizowanym przez SP 48 w Szczecinie. Wyróżnienia w konkursie otrzymały: Karina Kabat /2b/, Agata Wiśniewska /2c/.

swietlicawalen15r1
swietlicawalen15r2
swietlicawalen15r3
swietlicawalen15r4
swietlicawalen15r5
linia_pozioma

Maski karnawałowe...

Podczas zajęć w świetlicy dzieci przygotowywały się do szkolnego balu karnawałowego. Dużą radość sprawiło im własnoręczne wykonanie kolorowych masek. Wzięły również udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Maska karnawałowa" zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie.

swietlicamaska15r1
swietlicamaska15r2
swietlicamaska15r3
swietlicamaska15r4
swietlicamaska15r5
linia_pozioma

"Zimowa piosenka"

13.01.2015r odbył się szkolny konkurs ,,Zimowa piosenka" zorganizowany przez wychowawców świetlicy. Dzieci jeszcze przed feriami starały się przywołać zimowy nastrój śpiewając profesjonalnie przygotowane piosenki o tematyce zimowej. Wyniki konkursu zostały podane w zakładce aktualności.

swietlicazimowapios15r1
swietlicazimowapios15r2
swietlicazimowapios15r3
linia_pozioma

"Święto jeża"

16.01.2015r w Edukacyjnej Pracowni Przyrodniczej "Na Głębokim"odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na najładniejszą makietę pt."Święto jeża". Pracom wykonanym przez: Agatę Wiśniewską kl.2c, Julię Kaczorowską kl.1e, Martynę Woźniak kl.3b, Kingę Cibor kl.3b przyznano wyróżnienia. Makiety zostały wykonane z surowców naturalnych – „darów lasu”. Dziewczynki otrzymały dyplomy i upominki. Gratulujemy!

swietlicaswietojeza15r1
swietlicaswietojeza15r2
swietlicaswietojeza15r3
swietlicaswietojeza15r4
linia_pozioma

Świąteczne spotkanie z wierszem, tańcem i piosenką

16.12.2014 roku odbyło się w świetlicy szkolnej "Świąteczne spotkanie z wierszem, tańcem i piosenką", podczas którego dzieci korzystające ze świetlicy przedstawiły program artystyczny z okazji świąt Bożego Narodzenia. W skład programu weszły wiersze i piosenki o tematyce świątecznej, przedstawienie pt."Niebieskie prezenty Świętego Mikołaja" oraz taniec elfów.

swietlicataniec14r1
swietlicataniec14r2
swietlicataniec14r4
swietlicataniec145r
swietlicataniec14r6
swietlicataniec14r7
swietlicataniec14r3
linia_pozioma

W świątecznym nastroju...

Grudzień w świetlicy to czas intensywnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Dzieci korzystające ze świetlicy poznają tradycje i zwyczaje związane ze świętami, śpiewają kolędy i pastorałki, wykonują ozdoby i prace plastyczne o tematyce świątecznej. Prace wykonane w świetlicy biorą udział w szkolnych i międzyszkolnych konkursach plastycznych.

swietlicanastroj14r5
swietlicanastroj14r6
swietlicanastroj14r7
swietlicanastroj14r8
swietlicanastroj14r9
swietlicanastroj14r10
swietlicanastroj14r1
swietlicanastroj14r2
swietlicanastroj14r3
swietlicanastroj14r4
swietlicachoinka14r2
swietlicachoinka14r1
linia_pozioma

"Świąteczna bombka"

W międzyszkolnym konkursie "Świąteczna bombka" zorganizowanym przez świetlicę SP nr 46 w Szczecinie prace plastyczne wykonane przez Katarzynę Wyrwińską /2d/ i Błażeja Uchniewskiego /1c/ zostały wyróżnione. Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy, kredki i słodycze. Gratulujemy!

swietlicabombka14r1
swietlicabombka14r2
swietlicabombka14r3
linia_pozioma

Czekamy na Mikołaja...

W oczekiwaniu na przyjście Mikołaja podczas zajęć w świetlicy dzieci przygotowały portrety Mikołaja oraz prace plastyczno - techniczne na międzyszkolne konkursy: "List do Mikołaja" oraz "Mikołaje, bałwanki, aniołki"

swietlicamikolaj14r1
swietlicamikolaj14r2
swietlicamikolaj14r3
swietlicamikolaj14r4
swietlicamikolaj14r5
linia_pozioma

"Bombka pełna miłości"

Karolina Barylska kl.2b, Łucja Hryncewicz kl.2d, Anna Kunert kl.2b zostały nagrodzone w II Szczecińskim Konkursie na Bombkę Bożonarodzeniową pn. „Bombka pełna miłości” zorganizowanym przez portal szczecindladzieci.pl oraz Teatr Lalek "Pleciuga". Dziewczynki robiły swoje ozdoby choinkowe podczas zajęć w świetlicy.W nagrodę dostały warsztaty w pracowni „Robótkowo”. Bombki sprzedawane były w trakcie Kiermaszu Świątecznego w Teatrze Lalek Pleciuga na rzecz Fundacji Viva – Akcja na Rzecz Zwierząt, oddział w Szczecinie (Koci Szczecin). Serdecznie gratulujemy!!!

bombkamilosci14r1
bombkamilosci14r2
bombkamilosci14r3
bombkamilosci14r4
linia_pozioma

Finał konkursu " Bohater z mojej bajki"

Finalistami konkursu zorganizowanego przez bibliotekę w Mierzynie zostali:
Aleksander Kujawski (Oc) z pracą „Miś Puchatek”
Kinga Galicka (0c) z pracą „Pszczółka Maja”
Hania Majchrzak (0c) z pracą „Świnka Peppa”.
Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy i książki. Gratulujemy!

swietlicabohaterzbajki14r1
swietlicabohaterzbajki14r2
swietlicabohaterzbajki14r3
swietlicabohaterzbajki14r4
linia_pozioma

Dzień Pluszowego Misia

swietlicamisprzebranie14r1
swietlicamisprzebranie14r2
swietlicamisprzebranie14r3
swietlicamisprzebranie14r4
swietlicamisprzebranie14r5
swietlicamisprzebranie14r6
swietlicamisprzebranie14r8
swietlicamisprzebranie14r9
swietlicamisprzebranie14r10
linia_pozioma

Mój przyjaciel miś

Z okazji Dnia Pluszowego Misia podczas zajęć w świetlicy dzieci przygotowały prace plastyczne na wystawę i szkolny konkurs plastyczny.

swietlicaprace14r5
swietlicaprace14r6
swietlicaprace14r7
swietlicaprace14r8
swietlicaprace14r9
swietlicaprace14r10
swietlicaprace14r1
swietlicaprace14r2
swietlicaprace14r3
swietlicaprace14r4
linia_pozioma

Zabawy w kole...

swietlicazabawywkole14r1
swietlicazabawywkole14r2
swietlicazabawywkole14r3
swietlicazabawywkole14r4
swietlicazabawywkole14r5
linia_pozioma

"Wszystkie stworzenia duże i małe"

Prace plastyczne wykonane na konkurs przez Agnieszkę Kaletę i Julię Nagięć zostały wyróżnione.

swietlicastworzenia14r1
swietlicastworzenia14r2
swietlicastworzenia14r3
swietlicastworzenia14r4
swietlicastworzenia14r5
linia_pozioma

"Psy, koty i inne zwierzaki" - ogólnopolski konkurs plastyczny

W listopadzie podczas zajęć w świetlicy dzieci przedstawiały różnymi technikami plastycznymi swoje ulubione zwierzęta domowe. Wykonane prace wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Psy, koty ...i inne zwierzaki". Wyróżnienia w konkursie i pamiątkowe dyplomy otrzymali: Oliwia Hamrol 3b, Natalia Górniak 3b, Maciej Kaczmarski 1d, Zofia Szuba 1d, Maja Palenica 1d, Łukasz Kurek 1d, Katarzyna Wyrwińska 3d, Oliwia Pierwieniecka 3d, Agata Wiśniewska 2c, Laura Jakubowska 2c, Antoni Zawol 2c, Konrad Spieczyński 3d, Kamila Jasianek 3d, Kornelia Łabanowicz 3b, Oliwia Małkiewicz 2a, Tomasz Maryniak 3b, Antonina Nowaszczuk 3a, Natalia Hilarczyńska 3a, Alicja Zapor 1a, Hanna Biernacka 1c, Antoni Towstokory 1c, Robert Dmochowski 1a, Karolina Barylska 2b, Magda Haszler 2b, Michalina Gałas 2b, Julia Sobiesiak 1c, Paweł Szponar 1a, Patrycja Radziwolska 2b. Gratulujemy !

swietlicapsykoty14r1
swietlicapsykoty14r3
swietlicapsykoty14r5
swietlicapsykoty14r7
swietlicapsykoty14r8
linia_pozioma

"Bajkowy bohater roku 2014/2015"

4.11.2014r dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w konkursie "Bajkowy bohater roku 2014/2015" zorganizowanym przez Książnicę Pomorską.Naszymi bohaterami byli "Pinokio" i "Pszczółka Maja". Dzieci otrzymały dyplomy pamiątkowe, książki i słodycze.

swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
swietlicabohater14r
linia_pozioma

Nasza biblioteka

Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych w dniach 28-31.10.2014 odbyły się spotkania z uczniami klas I pt. " Nasza biblioteka". Na tę okazję dzieci ze świetlicy przygotowały wiersze i piosenkę o książkach.

swietlicabiblioteka14r1
swietlicabiblioteka14r2
swietlicabiblioteka14r3
swietlicabiblioteka14r4
swietlicabiblioteka14r5
linia_pozioma

"Odrabiamy lekcje"

swietlicalekcje14r1
swietlicalekcje142r
swietlicalekcje14r3
linia_pozioma

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

swietlicazajplast14r1
swietlicazajplast14r2
swietlicazajplast14r3
swietlicazajplast14r4
swietlicazajplast14r5
swietlicazajplast14r6
swietlicazajplast14r7
swietlicazajplast14r8
swietlicazajplast14r9
swietlicazajplast14r10
linia_pozioma

"Portret Pani"

swietlicaportretpani14r1
swietlicaportretpani14r2
swietlicaportretpani14r3
swietlicaportretpani14r4
swietlicaportretpani14r5
linia_pozioma

"Barwy jesieni"

barwyjesieniswietlica14r1
barwyjesieniswietlica14r2
barwyjesieniswietlica14r3
barwyjesieniswietlica14r4
barwyjesieniswietlica14r5
linia_pozioma