Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie, to dwupiętrowy budynek otoczony zielenią przy ulicy Kazimierza Królewicza 63. „Dziesiątka” to bezpieczna – monitorowana, przyjazna dzieciom szkoła. Istnieje od 1 września 1971 roku. Wówczas rok szkolny rozpoczęło 930 uczniów. Pierwszym dyrektorem był Mieczysław Długopolski. W 1978 roku, 8 czerwca, szkole uroczyście nadano imię słynnego żeglarza Leonida Teligi oraz przekazano sztandar. Czytaj więcej »

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Szanowni Państwo!

Minister Edukacji Narodowej przedstawił harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Zgodnie z terminarzem postępowanie rekrutacyjne rozpoczyna się15 czerwca 2020r.

Zachęcamy również do śledzenia strony Naboru:

na której zamieszczona jest oferta szkół ponadpodstawowych, a także bieżąco uaktualniane są informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego w Szczecinie.

Kategoria: