Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie, to dwupiętrowy budynek otoczony zielenią przy ulicy Kazimierza Królewicza 63. „Dziesiątka” to bezpieczna – monitorowana, przyjazna dzieciom szkoła. Istnieje od 1 września 1971 roku. Wówczas rok szkolny rozpoczęło 930 uczniów. Pierwszym dyrektorem był Mieczysław Długopolski. W 1978 roku, 8 czerwca, szkole uroczyście nadano imię słynnego żeglarza Leonida Teligi oraz przekazano sztandar. Czytaj więcej »

Zdalne lekcje

Drodzy Uczniowie!
Od 25. 03. 2020r. Wasze lekcje znajdować się będą na platformie PADLET.

Na tej stronie nikt się nie loguje, nie rejestruje.

Traktujemy ją jako kolejną stronę internetową szkoły tylko dla konkretnego poziomu klas. Klasy z jednego poziomu mają przewidziane w tygodniu te same lekcje, nawet jeżeli uczą Was różni nauczyciele.

Wszystkie scenariusze przygotowywane są w zespołach nauczycieli danego przedmiotu. Przy każdej lekcji znajdują się e-maile do Waszych nauczycieli. To przez adresy e-mailowe utrzymywany będzie stały kontakt na linii uczeń - nauczyciel.

Jeżeli czegoś nie wiecie, macie wątpliwości, zapytania, piszcie bezpośrednio do nauczyciela. Nie bójcie się pytać, macie teraz jedyną okazję, że żadne Wasze pytanie nie pozostanie w obecnej sytuacji bez odpowiedzi.

Zajęcia publikowane będą w systemie tygodniowym. Każdy uczeń może przez to uczyć się we własnym tempie, wybrać przedmiot z każdego dnia i też o każdej godzinie. Daje to pewną dodatkową możliwość przy ograniczonym dostępie do urządzeń przy pracy zdalnej w rodzinach.

Życzymy ciekawej pracy i dobrej zabawy.
Dbajcie o Siebie, dużo zdrowia
#zostanwdomu