logo
Jeste?? w:  Strona główna
Witamy

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie, to dwupiętrowy budynek otoczony zielenią przy ulicy Kazimierza Królewicza 63. „Dziesiątka” to bezpieczna – monitorowana, przyjazna dzieciom szkoła. Istnieje od 1 września 1971 roku. Wówczas rok szkolny rozpoczęło 930 uczniów. Pierwszym dyrektorem był Mieczysław Długopolski. W 1978 roku, 8 czerwca, szkole uroczyście nadano imię słynnego żeglarza Leonida Teligi oraz przekazano sztandar. Czytaj więcej »

Aktualności

Rekrutacja do kl. I i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021

Nabór

Od 9.03.2020r. rusza postępowanie rekrutacyjne do kl. I i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych. Nabór odbywać się będzie poprzez stronę

Nabór 2020


Wniosek wypełniamy elektronicznie i przynosimy do szkoły. Proszę zapoznać się ze szczegółami zapisu dziecka do szkoły ze strony NABÓR. Osoby zapisujące dziecko do oddziału przedszkolnego w szkole wybierają zakładkę PRZEDSZKOLE , zapisujące do kl. I wybierają zakładkę SZKOŁA PODSTAWOWA. W zakładce DOKUMENTY znajdują się potrzebne informacje np. "Jak zapisać dziecko do klasy 1".

Osoby zainteresowane proszę o zapoznanie się z Zarządzeniem Nr 24/20 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 17 stycznia 2020r. oraz z Uchwałą Rady Miasta nr XIII/467/19 w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego  • Uchwała Rady miasta nr XIII/467/19 w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego.

  • Zarządzenie Prezydenta Miasta Szczecin z dn.17 stycznia 2020r.


  • Kategoria: Informacje

     

    poprzedni Powrót