Konkurs Empiku

Nasza szkoła bierze udział w konkursie Empiku. Możemy wygrać 1000 darmowych, nowych książek do biblioteki. Liczymy na pomoc! O tym czy wygramy, zadecyduje ilość głosów. Jeśli będziecie wytrwale głosować codziennie do 28 listopada 2019r., to na pewno wygramy. Z jednego telefonu można oddać dziennie jeden głos. Zachęćcie do tego całą swoją rodzinę i wszystkich znajomych.
Wystarczy:
- ściągnąć na smartfon aplikację mobilną empiku,
- kliknąć Mój Empik i zarejestrować się (rejestracja nie obliguje do żadnych zakupów),
- odszukać ikonę konkursu „Tysiąc powodów by czytać”,
- spośród wielu szkół wybrać Szkołę Podstawową nr 10 im. Leonida Teligi w Szczecinie,
- oddać głos na naszą szkołę raz dziennie do 28 listopada.

empikplakatnowy
empikglos
empikpraca
linia_pozioma

Opłaty za obiady

Opłaty za obiady za wrzesień 2019r. uiszczać należy w kasie szkoły (pok. 41) 2 września od godziny 8.00 do 15.00 oraz 3 i 4 września od godziny 8.00 do 16.00. Grupa "0"-130 zł, klasy I-VIII-72 zł. Obiady wydawane będą od 5 września 2019 r.
Nie będą przyjmowane opłaty po terminie.