Egzamin ósmoklasisty 15.04.2019r. – 17.04.2019r.

Mimo trwającej w dalszym ciągu akcji strajkowej informujemy, iż egzaminy ósmoklasisty, tak jak podano w kalendarzu roku szkolnego, odbędą się w przewidywanym terminie.
Zapraszamy uczniów klas 8 w poniedziałek 15.04. o godz. 8.30 - strój galowy, legitymacja szkolna, czarny długopis.
We wtorek 16.04. / egzamin z matematyki / zapraszamy o godz.8.30 - strój galowy, legitymacja szkolna, czarny długopis i obowiązkowo linijka.
W środę 17.04. / egzamin j.obcy / zapraszamy o godz. 8.30 - strój galowy, legitymacja szkolna, czarny długopis.
Przypominamy o pozostawieniu wszystkich urządzeń mobilnych poza salami egzaminacyjnymi /smartfony, smartwatche itp. /.