Szanowni Rodzice!

Od dnia 22.01. w klasach I – III wznawiamy zajęcia dydaktyczne. W dniu 22.01. nie będzie obiadu dla kl. I - III.
W klasach IV – VIII w dniach 22.01 -23.01 w związku z dalszą wzmożoną absencją chorobową nauczycieli odbywać się będą tylko zajęcia opiekuńcze .
Od dnia 24.01. w kl. IV - VIII wznawiamy zajęcia dydaktyczne.
Zajęcia w grupie przedszkolnej wg planu odbywają się od 21.01.
Szkoła zapewnia opiekę wszystkim potrzebującym uczniom w godzinach pracy świetlicy.
Komunikaty na temat bieżącej sytuacji zamieszczane będą na stronie szkoły oraz poprzez komunikator w eDzienniku
Krystyna Wojtaszewska
dyrektor szkoły