"Zachowaj trzeźwy umysł"

20 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole konkurs biologiczno-chemiczny pt. "Zachowaj trzeźwy umysł". Wzięli w nim udział uczniowie klas siódmych, którzy musieli zaznajomić się z właściwościami fizycznymi , chemicznymi oraz wpływem na organizm ludzki alkoholu etylowego. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na negatywne skutki spożywania alkoholu wśród dzieci i młodzieży. Spośród uczestników wyłoniono zwycięzców:
I miejsce Krogulec Aleksandra
II miejsce Chowanski Jakub i Ciesielska Hanna