Sukcesy recytatorów

Recytatorzy z naszej szkoły odnieśli kolejne sukcesy!
Michał Wojnarowski z klasy VI c zajął III miejsce w X Jubileuszowym Wojewódzkim Recytatorskim Konkursie Poezji i Prozy Religijnej pod patronatem Jego Ekselencji Ks. Abp. A. Dzięgi, który odbył się 28 lutego w Zespole Szkół Nr 6. Michał otrzymał również nagrodę specjalną Dyrektora Szkoły !
Kalina Przybycińska i Marysia Walich z klasy IV b zostały laureatkami Małego Konkursu Recytatorskiego etap dzielnicowy, który odbył się 15 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 5. Obie uczennice otrzymały kwalifikację do etapu miejskiego, który odbędzie się już w marcu. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!