logo
Jeste?? w:  Strona główna
Witamy

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie, to dwupiętrowy budynek otoczony zielenią przy ulicy Kazimierza Królewicza 63. „Dziesiątka” to bezpieczna – monitorowana, przyjazna dzieciom szkoła. Istnieje od 1 września 1971 roku. Wówczas rok szkolny rozpoczęło 930 uczniów. Pierwszym dyrektorem był mgr Mieczysław Długopolski. W 1978 roku, 8 czerwca, szkole uroczyście nadano imię słynnego żeglarza Leonida Teligi oraz przekazano sztandar. Czytaj więcej »

Galeria
Aktualności

Sukcesy recytatorówRecytatorzy z naszej szkoły odnieśli kolejne sukcesy!
Michał Wojnarowski z klasy VI c zajął III miejsce w X Jubileuszowym Wojewódzkim Recytatorskim Konkursie Poezji i Prozy Religijnej pod patronatem Jego Ekselencji Ks. Abp. A. Dzięgi, który odbył się 28 lutego w Zespole Szkół Nr 6. Michał otrzymał również nagrodę specjalną Dyrektora Szkoły !
Kalina Przybycińska i Marysia Walich z klasy IV b zostały laureatkami Małego Konkursu Recytatorskiego etap dzielnicowy, który odbył się 15 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 5. Obie uczennice otrzymały kwalifikację do etapu miejskiego, który odbędzie się już w marcu. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

Kategoria: Informacje

 

poprzedni Powrót