Zaproszenie do składania oferty na dostawę artykułów żywnościowych

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie zaprasza do składania ofert na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej.
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Szkole Postawowej nr 10 w Szczecinie znajdują się na stronie internetowej pod adresem : sp10szczecin.pl/index.php

Oferty należy składać do 24 grudnia 2018 r.