Szkolny konkurs chemiczno-fizyczny

Szkolny konkurs chemiczno-fizyczny pt. "Życie i działalność naukowa Marii Curie -Skłodowskiej"

Z okazji 150 rocznicy urodzin wielkiej polskiej noblistki Marii Curie -Skłodowskiej , 6 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs chemiczno-fizyczny pt. "Życie i działalność naukowa Marii Curie -Skłodowskiej". W konkursie wzięli udział uczniowie klas VII, którzy zapoznali się z jej życiem rodzinnym oraz działalnością naukową dotyczącą odkryć i osiągnięć w dziedzinie fizyki i chemii. Uczniowie wykonali również prace plastyczne na ten temat.
Zwycięzcami konkursu chemiczno-fizycznego zostali:
I miejsce –Anastazja Hryncewicz (7e)
II miejsce-Weronika Zaleska (7e)
III miejsce –Patryk Białousz (7d)